Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben med vindruvor, signerad E. Cederberg, olja på pannå, ca 19 x 24 cm
Zustandsbeschreibung
799731
2020-08-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner