Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONICA BACKSTRÖM, karaff, pokalglas, 3 dlr, Kosta Boda, glasen signerade och numr 99340, karaff höjd 38, pokaler höjd 26 cm
Bruksslitage, repor, ytsmuts
799732
2020-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här