Monica Backström Kosta Boda

Monica Backström Kosta Boda
Monica Backström Kosta Boda
Monica Backström Kosta Boda
Monica Backström Kosta Boda
Monica Backström Kosta Boda
Monica Backström Kosta Boda

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONICA BACKSTRÖM, karaff, pokalglas, 3 dlr, Kosta Boda, glasen signerade och numr 99340, karaff höjd 38, pokaler höjd 26 cm

Bruksslitage, repor, ytsmuts

799732

2020-08-13