Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, klaff med bakomvarande inredning, 3 lådor, beslag i gulmetall, nyckel medföljer, höjd ca 97, 95 x 50 cm

repor, märken, slitage

799734

2020-08-16