Ulrica Hydman Vallien
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, 2 del, vas och miniatyrvas, "Open Mind", handmålat glas, signerad "Kosta Boda Artist Coll. Ulrica HV 48745" samt "Kosta Boda Artist Coll. Ulrica HV 48749", H ca 10,5/36 cm
Bruksslitage, ytsmuts
799735
2020-08-13