Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN, 2 del, vas och miniatyrvas, "Open Mind", handmålat glas, signerad "Kosta Boda Artist Coll. Ulrica HV 48745" samt "Kosta Boda Artist Coll. Ulrica HV 48749", H ca 10,5/36 cm

Bruksslitage, ytsmuts

799735

2020-08-13