Nils Ramberg

Nils Ramberg
Nils Ramberg
Nils Ramberg
Nils Ramberg
Nils Ramberg
Nils Ramberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS RAMBERG, vintervy över inre hamnen i Helsingborg mot Lotshuset, olja på pannå, signerad, daterad -51, ca 19 x 28 cm

799737

2020-08-17