Skrivbord sengustaviansk stil

Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil
Skrivbord sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, sekelskiftet 1800/1900, sengustaviansk stil, uppsats med jalusi, 3 lådor, fanerat i mahogny, detaljer i mässing, skinnklädd skiva, höjd ca 77-108, 111x62 cm

PROVENIENS: Virsbo bruk

Nyckel finns

Slitage, repor, fläckar, jalusi med defekt

799738

2020-08-11