Ljusstakar sengustavianska

Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska
Ljusstakar sengustavianska

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring år 1800, sengustavianska, kolonnformat skaft i marmor, dekor i form av karyatider, höjd ca 27 cm

Stötskador, slitage, nagg

799743

2020-08-11