Hans Fellenius oljemålning

Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

HANS FELLENIUS (1933-90): kustmotiv, signerad Fellenius, olja på duk, ca 32x109 cm

799748

2020-08-12