Hans Fellenius oljemålning

Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS FELLENIUS (1933-90): promenadväg, signerad Fellenius, olja på duk, ca 30x100 cm

799752

2020-08-12