Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HENNING NILSSON (1907-1993), vaser, 2 st., glaserat stengods, oxblodsglasyr, signerade och daterade Henning Nilsson Höganäs 1973/1974, höjd ca 17 / 19,5 cm
799777
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här