Henning Nilsson 2 vaser

Henning Nilsson 2 vaser
Henning Nilsson 2 vaser
Henning Nilsson 2 vaser
Henning Nilsson 2 vaser
Henning Nilsson 2 vaser
Henning Nilsson 2 vaser

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENNING NILSSON (1907-1993), vaser, 2 st., glaserat stengods, oxblodsglasyr, signerade och daterade Henning Nilsson Höganäs 1973/1974, höjd ca 17 / 19,5 cm

799777

2020-08-17