Sängbord 2 st AB Carlström & Co Möbelfabrik

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 2 st, teak, 1950/60-tal, AB Carlström & Co Möbelfabrik, med låda i sargen, etikettmärkta, höjd ca 52, 43x33 cm

Bruksslitage, smärre repor

799783

2020-08-14