Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIC CEDERBERG (1897-1984): ´Den gröna båten´, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 19,5 x 21,5 cm
799798
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här