Simon Gate Tusen Fönster

Simon Gate Tusen Fönster
Simon Gate Tusen Fönster
Simon Gate Tusen Fönster
Simon Gate Tusen Fönster
Simon Gate Tusen Fönster
Simon Gate Tusen Fönster

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLAR, "Tusen fönster", Simon Gate, lilla skålen märkt Orrefors GA 395/1, stora skålen osignerad men etikettmärkt, diameter 12-18, höjd 8-12 cm

Bruksslitage, ytsmuts, lilla skålen med kantnagg

799807

2020-08-15