Simon Gate Tusen Fönster
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅLAR, "Tusen fönster", Simon Gate, lilla skålen märkt Orrefors GA 395/1, stora skålen osignerad men etikettmärkt, diameter 12-18, höjd 8-12 cm
Bruksslitage, ytsmuts, lilla skålen med kantnagg
799807
2020-08-15