Solstol 1 par

Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par
Solstol 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLSTOLAR, 2 st., 1900-tal, björk, textil var en rosa och en gul, fällbar konstruktion, sitthöjd ca 35 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

799809

2020-08-12