Stor glasvas

Stor glasvas
Stor glasvas
Stor glasvas
Stor glasvas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOSTA BODA, stor vas, "Artist´s choice", etikettmärkt, osignerad, ovoid form, höjd 41 cm

Bruksslitage

799815

2020-08-12