Sven Larsson

Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson
Sven Larsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN LARSSON, bänk 1970-tal, furu, höjd ca 35, 160x59 cm

bruksslitage

799821

2020-08-12