Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN LARSSON, bänk 1970-tal, furu, höjd ca 35 140x59 cm
Bruksslitage
799822
2020-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här