Hyllsystem i teak
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLSYSTEM, 1900-talets mitt, teakfanér, bestående av: vitrinskåp, 2 skåp med skjutdörrar samt lådor, 5 hyllplan, 1 tidningshylla, konsoller samt 4 väggskenor i grålackerad metall, skåpens höjd ca 37, 80x40 cm, hyllplan ca 80x25 cm, väggskenor 150 cm
Bruksslitage, repor, märken och slag, skåpet med utsågad baksida
799823
2020-08-12