Hyllsystem i teak

Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak
Hyllsystem i teak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLSYSTEM, 1900-talets mitt, teakfanér, bestående av: vitrinskåp, 2 skåp med skjutdörrar samt lådor, 5 hyllplan, 1 tidningshylla, konsoller samt 4 väggskenor i grålackerad metall, skåpens höjd ca 37, 80x40 cm, hyllplan ca 80x25 cm, väggskenor 150 cm

Bruksslitage, repor, märken och slag, skåpet med utsågad baksida

799823

2020-08-12