Georg Jensen

Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JENSEN, 6 dlr, rostfritt stål, glas, bestående av salladsskål med bestick, diam 28 cm, lång skål, längd 44 cm, 1 par ljusstakar, höjd 16 cm, värmeljushållare, höjd 10-21 cm, vissa i originalkartong

Bruksslitage, repor, smuts

799842

2020-08-12