Georg Jensen

Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

GEORG JENSEN, 6 dlr, blankpolerad stål, bestående av ljusstake för 2 ljus modell "Copenhagen" höjd 17, tekanna med porslinslock modell "Helena", höjd 14, mjölkkanna, höjd 7 cm, trekantig skål, diam 19, 2 stora skålar modell "Legacy" diam 30-47 cm

Bruksslitage, repor, smuts, tekannans lock med nagg

799847

2020-08-12