Karaffer samt vaser

Karaffer samt vaser
Karaffer samt vaser
Karaffer samt vaser
Karaffer samt vaser
Karaffer samt vaser
Karaffer samt vaser
Karaffer samt vaser
Karaffer samt vaser

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KARAFFER SAMT VASER, 7 dlr, 18-1900-tal, slipad dekor, emaljdekor, varav 1 märkt Holmegaard, höjd ca 19-32 cm

Naggar, slitage samt smuts

799850

2020-08-10