Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
KARAFFER SAMT VASER, 7 dlr, 18-1900-tal, slipad dekor, emaljdekor, varav 1 märkt Holmegaard, höjd ca 19-32 cm
Naggar, slitage samt smuts
799850
2020-08-10