Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
TVÄTTSTÄLL, B W M & Co, kanna samt fat ´Tulip´, Cauldon England, kanna höjd ca 34 cm, fat ca 12x42x35 cm
Skador, Kanna med lagningar, handfat med nagg
799852
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här