Tvättställ

Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ
Tvättställ

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TVÄTTSTÄLL, B W M & Co, kanna samt fat ´Tulip´, Cauldon England, kanna höjd ca 34 cm, fat ca 12x42x35 cm

Skador, Kanna med lagningar, handfat med nagg

799852

2020-08-10