Björn Rönnquist oljemålning

Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning
Björn Rönnquist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN RÖNNQUIST (1948-2005): "Cat Bay", signerad Rönnquist, olja på duk, ca 45x37 cm

Ej examinerad ur ram

799859

2020-08-10