Carl Malmsten sminkbord Birgitta samt stol
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord samt stol, sminkbord med sarg och ställbar spegel, Åfors Möbelfabrik, vitlackerat, textilklädd sits, båda delar stämplade, höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm
Bruksslitage, slitage på stolsits, färgmärke på stolsrygg, nycklar saknas
799860
2020-08-10