Carl Malmsten sminkbord Birgitta samt stol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord samt stol, sminkbord med sarg och ställbar spegel, Åfors Möbelfabrik, vitlackerat, textilklädd sits, båda delar stämplade, höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm

Bruksslitage, slitage på stolsits, färgmärke på stolsrygg, nycklar saknas

799860

2020-08-10