Skål silver svan

Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan
Skål silver svan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, 1900-tal, silver samt slipad kristall, i form av svan med utfällbara vingar, svenska importstämplar, höjd ca 13, längd 13 cm

Ytsmuts

799870

2020-08-10