Bobo Wallmansson
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOBO WALLMANSSON, skulptur, signerad, numrerad 78, upplaga 100, inköpt på utställning i Borås, hos Mariella Inredningar i november 2016, höjd 8,5 cm
Kuntoraportti
Mindre nagg på dess baksidaksida
799875
Päivämäärä:
2020-08-29