Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAMIN, "Marke Turm", Tyskland, 1900-talets första hälft, höjd ca 85 cm
Slitage, funktion ej kontrollerad,
799876
2020-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här