Kamin Marke Turm Tyskland

Kamin Marke Turm Tyskland
Kamin Marke Turm Tyskland

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

KAMIN, "Marke Turm", Tyskland, 1900-talets första hälft, höjd ca 85 cm

Slitage, funktion ej kontrollerad,

799876

2020-08-15