Hörnskåp England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

HÖRNSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, spröjsat glas, mahognyfanér, välvd front, höjd ca 189, 90 x 44 cm

Slitage, märken

799878

2020-08-15