Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
HÖRNSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, spröjsat glas, mahognyfanér, välvd front, höjd ca 189, 90 x 44 cm
Slitage, märken
799878
2020-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här