Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PER MEDSTRAND (född 1957): Nakenstudie, signerad P. Medstrand, olja på duk, oramad, ca 276 x 208 cm
Något bucklig duk, mindre krackeleringar
799891
2020-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här