Oljemålning Per Medstrand

Oljemålning Per Medstrand
Oljemålning Per Medstrand
Oljemålning Per Medstrand
Oljemålning Per Medstrand
Oljemålning Per Medstrand
Oljemålning Per Medstrand

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

PER MEDSTRAND (född 1957): Nakenstudie, signerad P. Medstrand, olja på duk, oramad, ca 276 x 208 cm

Något bucklig duk, mindre krackeleringar

799891

2020-08-15