Klubbat för:
1 800 SEK
3 000 SEK
ARKITEKTSKÅP, 1900-talets andra hälft, 15 lådor, 3-delat, fanér i ek, höjd ca 112, 100 x 68 cm
Bruksspår, repor, mindre märken
799892
2020-08-15