Arkitektskåp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

ARKITEKTSKÅP, 1900-talets andra hälft, 15 lådor, 3-delat, fanér i ek, höjd ca 112, 100 x 68 cm

Bruksspår, repor, mindre märken

799892

2020-08-15