Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par med fotpall, Louis XVI-stil, 1900-talets senare del, skuren trådekor, sitthöjd ca 42 cm, fotpallar, höjd ca 36, 74 x 50 cm
Klädsel med fläckar, slitage
799894
2020-08-15