Golvlampa
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, svartlackerad stam i metall, detaljer i mässing, skärmar i glasfiber, höjd inkl skärmar ca 140 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, färgbortfall
799915
2020-08-12