Oiva Toikka Piennar

Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar
Oiva Toikka Piennar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIVA TOIKKA, fat, 1970-tal, "Piennar", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö, rött och blått bubbelglas. diameter ca 50,5 cm

Smutsig

799921

2020-08-10