Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIVA TOIKKA, fat, 1970-tal, "Piennar", signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi Notsjö, rött och blått bubbelglas. diameter ca 50,5 cm
Smutsig
799921
2020-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här