Andreas Björkman stilleben

Andreas Björkman stilleben
Andreas Björkman stilleben
Andreas Björkman stilleben
Andreas Björkman stilleben
Andreas Björkman stilleben
Andreas Björkman stilleben
Andreas Björkman stilleben
Andreas Björkman stilleben

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDREAS BJÖRKMAN (1906-1989), stilleben, signerad -58, olja på duk, ca 86 x 86 cm

799939

2020-08-11