Bönekvarn

Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn
Bönekvarn

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

BÖNEKVARN, 1900-talets första hälft, vitmetall, handtag i trä, innehållande böntexter på rulle, längd ca 30 cm

Smärre slitage

799953

2020-08-13