Nu Bleu affisch
Valmis
2020-08-13
799955
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HENRI MATISSE /efter: "Nu bleu" signerad och daterad H. Matisse -52 i trycket, affisch, bladmått ca 100x70 cm