Nu Bleu affisch

Nu Bleu affisch
Nu Bleu affisch

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE /efter: "Nu bleu" signerad och daterad H. Matisse -52 i trycket, affisch, bladmått ca 100x70 cm

799955

2020-08-13