Bruno Mathsson slagbord "Maria Flap"

Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord
Bruno Mathsson slagbord

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, Firma Karl Mathsson, 1968, skivor fanerade med bok, brännstämplat, bredd 90 cm, total längd 280 cm, höjd 72 cm.

Bruksslitage,

799958

2020-08-12