Kaméer oinfattade

Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade
Kaméer oinfattade

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KAMÉER, 29 st., oinfattade, skuret snäckskal föreställande klassiska kvinnoprofiler, en av skuren vit/rosa korall, varierande storlekar och ålder, höjd 1-5 cm

Skador och lagningar förekommer

799969

2020-08-16