Kaméer oinfattade
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KAMÉER, 29 st., oinfattade, skuret snäckskal föreställande klassiska kvinnoprofiler, en av skuren vit/rosa korall, varierande storlekar och ålder, höjd 1-5 cm
Skador och lagningar förekommer
799969
2020-08-16