Kalejdoskop

Kalejdoskop
Kalejdoskop
Kalejdoskop
Kalejdoskop
Kalejdoskop
Kalejdoskop
Kalejdoskop
Kalejdoskop

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

KALEJDOSKOP, 1900-talets första hälft, monterad på stativ, höjd ca 10,5 cm

åldersrelaterat slitage

799976

2020-08-13