Bordsur 1800-tal

Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal
Bordsur 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, Louis Seize-stil, fodral i sten, dekor i brons, höjd ca 30 cm

Nycklar medföljer

Nagg, slitage, urtavla med skador

799996

2020-08-11