Servisglas Helga

Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga
Servisglas Helga

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SERVISGLAS, 62 delar, modell Helga, 1900-talets första hälft, vinglas, likörglas, seltersglas i olika storlekar, kanna vas

nagg

799998

2020-08-12